ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Bursa Kamyonet Trafik Sigortası için en uygun fiyat

Yazı Boyutu

Kamyonet Trafik sigortası için en uygun fiyat Ethica Bursa acentesi Kırcalı Sigorta Bursa'da
En Düşük Fiyatlı Trafik Sigortası Teklifi Daima Ethica Sigorta Acentesi Kırcalı Sigortadan alınır.
Zorunlu Trafik Sigortasına En Uygun Fiyatlarla Hemen Sahip Olabilirsiniz. Sizleride mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.
Bursa Kamyonet Trafik Sigortası için ethica trafik sigortasının indirimlerine göz atabilirsiniz.
 
05445101616 / 05437217215 / 02242450095  Kırcalı Sigorta Bursa
 
 

 Zorunlu Trafik Sigortası Kapsamına Neler Girer?

Karşıdaki aracın hasarını ve bedeni zararlarını karşılayan Kamyonet trafik sigortası kapsamında ana teminatlar ve ek teminatlar bulunur. bu kamyonet trafik sigortasınız olsada aynı şekilde Ana teminatlar, zorunlu trafik sigortası mevzuatında bulunan ve her zaman olması gereken teminatlardır. Ek teminatlar ise risk grubuna ve kullanım tarzına bağlı olarak Kamyonet sahibinin tercihi üzerine eklenen teminatlardır. Zorunlu trafik sigortasında bulunması gereken ana teminatlar:

  • Maddi zararın karşılanması
  • Sağlık giderlerinin temin edilmesi
  • Sürekli sakatlık teminatı
  • Ölüm teminatı

Zorunlu trafik sigortası ek teminatları ise şunlardır:

  • Mini onarım hizmeti
  • Asistans teminatı
  • Hukuksal koruma

Zorunlu trafik sigortasının limitleri kazanın cinsine ve meydana gelen zararın türüne göre değişir. Kazada ölüm olması durumunda verilecek limit ile yaralanma olması durumunda karşılanacak hastane ve tedavi masraflarının limiti aynı olmayacaktır. Sadece maddi hasar olması halinde ödenecek miktar ise daha farklıdır. Limitlerin farklı olmasından dolayı her yıl ödenecek prim miktarı değişecektir. Zorunlu Kamyonet sigortasını yaptırmadan önce taşıt sahiplerinin prim teklifinin il, hasar basamağı ve Kamyonet türüne göre değiştiğini bilmesi gerekir. Poliçe teklifleri tavan fiyatı geçmeden sigorta şirketleri tarafından serbest bir şekilde belirlenir.