ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Bursa tamamlayıcı sağlık sigortası

Yazı Boyutu

%30'a varan indirimler ile 7 farklı sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası teklifleriniz için bizi arayabilirsiniz: 
Kırcalı Sigorta Bursa: 05445101616 | 05437217215 | 02242450095
 
 
 
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ? 
SGK Anlaşmalı hastanelerde geçerli Tamamlayıcı Sağlık sigortası SGK’lı ve 60 yaşın altında olan herkese yapılabilmektedir. Küçük çocuklar ve bebeklerde tek başına sigortalanabilmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kapsama alınan genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin, Sigorta şirketinin belirlemiş olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı hastanelerden sağlık hizmeti alması sırasında oluşabilecek ilave ücretleri ilgili Genel ve Özel Şartları dâhilinde teminat altına alır.

Yatarak Tedavi Teminatı 
%100 karşılanır.
Sigortalının başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklarına ilişkin, tıbben zorunlu olan ve doktorun bu gerekliliği raporunda belirtmesi şartıyla; Dâhili ve/veya cerrahi yatışları, sigortalının hayati bir tehlikeye neden olabilecek acil sağlık durum giderleri, küçük müdahaleleri karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı
10 adet ayakta tedavi mevcuttur
Sigortalı başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklara ilişkin Doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi kapsamında değerlendirilir. Ayakta Tedavi teminatı alınan durumlarda, tedavi giderleri poliçede belirtilen limit doğrultusunda karşılanır.

Bursa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa Anlaşmalı Hastaneler :
Medicana Bursa,Medicalpark Bursa,Medicabil Bursa, Esentepe hastanesi, Hayat hastanesi, Doruk Grubu ,Ceylan hastanesi, 
 
Tamamlayıcı Sağlık Bursa Yetkili Sigorta Şirketlerimiz:
Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık bursa
Aksigorta tamamlayıcı sağlık bursa
Güneş Sigorta tamamlayıcı sağlık bursa
Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık bursa
Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık bursa
HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık bursa