ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

ethica trafik sigortası güvenilir mi

Yazı Boyutu

Ethica trafik sigortası güvenilirmi diye merak ediyorsanız daha önceki müşterilerimizin faydalandığı özelliklere bakabilir ve mutlu müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.
Müşterilerimiz için ethica trafik sigortası kircalisigorta.com.tr sitesinden bana en dusuk trafik sigortasi teklifini veren ... ettirip başka bir sigorta şirketi ile anlaşacağım derken telefon çalar ve olaylar gelişir.
 
aynı zamanda yeni kurulan bir sigorta şirketi, yönetim kurulunda cemal ererdi gibi ... ray sigorta 465 lira veriyor, ethica 389 tl veriyor. trafik sigortası ... lazım şikayet memnuniyet oranlarına, şikayetlere nasıl yaklaştıklarına bakmak lazım diye düşünüyorsanız sitemizi veya blog makaleleri ethica trafik sigortası yazarak inceleyebilirsiniz.

Ethica Ethica Trafik Sigortası

Bursa Ethica Trafik sigortası Trafiğe çıkan tüm motorlu taşıtlar için devlet tarafından zorunlu tutulan bir sorumluluk sigortasıdır. Amaç trafikte oluşabilecek maddi ve bedeni hasarlara karşı 3.şahısların zararlarını ve mağduriyetini gidermektir. Zorunlu Trafik sigortası teminatları Hazine tarafından belirlenmekte olup her yıl Ocak ayında sigorta bedelleri  yeniden güncellenmektedir. Trafik sigortası kendi aracınıza hasar ödemesi yapmamakta, mağdur karşı araca ödeme yapmaktadır. Kasko sigortası ise kendi aracınıza hasar ödemesi yapan sigorta türüdür. Zorunlu Trafik sigortası sanılanın aksine Manevi tazminat taleplerini karşılamamaktadır.2020 Yılı Teminatları ektedir.

2020 Yılı Trafik Sigortası Teminatları

Maddi Hasarlar : Araç Başına 41.000 TL , Kaza Başına 82.000 TL

Bedeni Zararlar: Kişi Başına 410.000 TL , Kaza Başına 2.050.000 TL

Bedeni zararlar  Ölüm, sakatlık ve Tedavi  giderleridir.

2020 Yılı ethica Trafik Sigortası Primleri:

Trafik sigortası primleri Sigorta şirketleri tarafından serbestçe belirlenmekte olup , alt ve üst primleri tavsiye niteliğinde belirleyen bir Rehber tarife de mevcuttur ancak bağlayıcılığı yoktur.2020 yılı trafik sigortası primleri aracın kullanım tarzı, ruhsat sahibinin hasarsızlık kademesi ve hasar geçmişine göre belirlenmekte olup sigorta şirketleri arasında fiyat farklılıkları mevcuttur. Her sigorta şirketi primleri kendisi belirlemekte olup örneğin Ethica Sigorta trafik sigortasında %40’a varan indirimler ile poliçe tanzim etmektedir. Ethica Sigorta Trafik poliçesinde özellikle otomobil ve kamyonet kullanım tarzlarında Yüzde 40’a varan avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Bursa Ethica Sigorta yetkili acentesi Kırcalı Sigorta Ltd.Şti. olarak avantajlı trafik fiyatları sorgulamak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kırcalı Sigorta Ltd.Şti. / Ethica Sigorta Bursa Acentesi

05445101616 Mobil - WhatsApp || 05437217215 Cep Tel | 02242450095 Ofis Tel

www.kircalisigorta.com.tr