ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Seyahat Sağlık Sigortası

Yazı Boyutu

Seyahat Sağlık Sigortası nedir?

Seyahat Sağlık sigortası hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerde karşılaşabileceğiniz  ani ve beklenmedik hastalık, kaza, bagaj kaybı gibi riskleri güvence altına alır.

Vize Sigortası : Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen 30.000 Euro teminatlı yurt dışı seyahat sigortasıdır.

Kayak Sigortası : Seyahat sağlık sigortasına ek teminat olarak alabileceğiniz Kayak teminatıdır.

Kayak Sigortası ile kayak tatilleriniz artık daha keyifli!
Seyahat sigortası ürünlerine eklenebile  "Kayak Teminatı" ile kendinizi ve sevdiklerinizi amatör kayak sporu kazalarına karşı teminat altına alabilirsiniz.Kayak Sigortası kayak tatillerinizde size ve ailenize kaza sonucu tedavi masrafları,acil tıbbi nakil vb. teminatlar sağlayarak, yurtdışında 24 saat boyunca teminat sunmaktadır.

Seyahat Sigortası Teminatları

Kaza sonucu vefat, Kaza sonucu sürekli sakatlık ,Yurt dışındaki tatil süresince hastalık veya yaralanma durumunda tıbbi tedavi giderleri , Tatil sırasında hastalanma veya yaralanma halinde uygun bir tıbbi merkeze nakil giderleri , Acil ilaç getirilmesi veya gönderilmesi giderleri ,Seyahatteyken sigortalının evinde meydana gelebilecek bir hasar sebebiyle eve geri dönüş masrafları, Seyahat süresince yakın bir aile üyesinin vefatı nedeniyle acil geri dönüş masrafları, Yolculuk süresinde vefat halinde cenazenin yurda nakli ve eşlik edenlerin geri dönüş organizasyonu ve giderleri, Teminat konusu tüm haller ile ilgili acil mesajların gönderilmesi giderleri, Seyahat esnasında kayıp bagajın bulunması halinde sigortalının evine veya seyahat için tasarlanan varış yerine gönderilmesi giderleri.