TRAFİK SİGORTASI

6 farklı sigorta şirketinden en uygun Trafik sigortası için Kırcalı sigorta , 0224 245 0095’i arayın güvence ve ekonomiyi birlikte alın.

   Zorunlu Trafik sigortası ya da Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası , 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yaptırılması zorunlu olan sorumluluk sigortasıdır. Bir kaza durumunda "karşı tarafın" malına veya canına gelecek zararı -kusur oranına bağlı olarak- kısmen veya tamamen karşılar. Trafik kontrollerinde araçlarda bulunması gereken belgelerden biridir, bir sorumluluk sigortasıdır ve karayolunda seyreden araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararları karşılar. Aracı kullanan kişinin kendi aracına veya kendisine vereceği zararları karşılamaz, Kasko sigortası yerine geçmez ve kaza sonrası talep edilebilecek manevi tazminat taleplerini karşılamaz.    En yüksek indirim oranı %20 , hasar meydana gelmesi halinde,ise uygulanabilecek en yüksek sürprim %500'e kadar çıkabilir. Hasarsızlık indirimi ve hasarlılık sürprimi sigortalı aracı değil, aracı işleten kişiyi takip eder.
Mapfre trafik sigortası, Bursa Osmangazi, nilüfer, hürriyet ,hamitler,yenibağlar,yunuseli,Bağlarbaşı,adalet,istiklal,soğukkuyu, karaman, 1050 konutlar,
API –>