ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.

  2013 yılında Necmi Erdan tarafından, 13 yıllık sektör tecrübesinin ardından kurularak hizmet vermeye başladı.Bugün müşterilerimiz ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerine Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri çatısı altında ,güvenilir ve uzman hizmet kalitesi ile kavuşuyor.

  Amacımız ;

      Sektördeki ürünleri müşterilerimiz adına inceleyerek en doğru ürünleri onlara sunmak, ulaşılabilir olmak, ürün seçiminden, hasar ve danışmanlık hizmetlerine kadar her aşamada müşterilerimizin yanında olmaktır.

  Vazgeçilmez İlkelerimiz ;

  Güven:   Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri önce insan, önce güven prensibiyle yola çıkmıştır ve poliçenin bir kağıt parçasından bir hizmete dönüşmesinde güven, dürüstlük, bilgi ve devamlılığın esas olduğunu bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu esas müşterilerimize verdiğimiz önemin ana kaynağıdır.

  Dürüstlük :  Tüm hizmet ve işlemlerimizde dürüstlük ve meslek ahlakı vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

  Ulaşılabilirlik : Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir . İhtiyaç duyduklarında ulaşılabilir olmak müşterilerimize sunduğumuz en büyük ayrıcalıklardan biridir. Poliçeyi ,müşterilerimiz ile ihtiyaçları doğrultusunda birlikte hazırlar ; hasar anında hasarın tam ve eksiksiz ödenmesi için yanınızda oluruz.

  1xbet kayıt ol