ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  2008 yılında yürürlüğe giren 5684 sayılı Sigortacılık Yasası ile birlikte Sigortacılık daha profesyonel bir zemine taşındı. Sektörel rekabetin artması ile birlikte satış kanalında çeşitlilik arttı ancak, bu çeşitliliğe rağmen müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri bir arada ve en doğru bilgi ile bulabileceği uzman acentelere olan talep azalmak yerine daha da arttı.
     Sektördeki bu gelişmeler ile birlikte Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 2013 Yılında Necmi Erdan tarafından, 13 yıllık sektör tecrübenin ardından kurularak hizmet vermeye başladı.
  Bugün müşterilerimiz ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerine Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri çatısı altında ,güvenilir ve uzman hizmet ile kavuşuyor.

  Vazgeçilmez İlkelerimiz …
     Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri Önce İnsan , Önce güven ve dürüstlük ilkelerini benimseyen tüm birey ve kurumlar ile uzun soluklu çalışmaya ve ilişkilerini geliştirmeye her zaman hazırdır.
  1) Önce Güven…
     Bursa merkezli Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri , önce güven prensibiyle yola çıkmıştır ve Poliçenin bir kağıt parçasından büyük bir hizmete dönüşmesinde güven, dürüstlük, bilgi ve devamlılığın esas olduğunu bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu esas müşterilerimize verdiğimiz önemin ana kaynağıdır.

  2) Amaç her aşamada Kaliteli sonuç …
     Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri ilk andan itibaren her aşamada kaliteyi hedef alır. Müşterilerimize en yüksek faydayı en doğru poliçe ve en düşük maliyet ile sunabilmek için çalışırız.

  3)
   Her an yanınızda hissedebileceğiniz size özel Acente
     Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir . İhtiyaç duyduklarında ulaşılabilir olmak müşterilerimize sunduğumuz en büyük ayrıcalıklardan biridir. Poliçeyi ,isteyen her müşterimiz ile ihtiyaçları doğrultusunda birlikte hazırlar ; hasar anında en hızlı sonuç ile hasarın tam ve eksiksiz ödenmesi için yanınızda oluruz.

  Fiyat teklifi almak ve hasar işlemleri için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.