Hakkımızda

Kırcalı Sigortaya Hoşgeldiniz

2013 yılında Necmi Erdan tarafından, 13 yıllık sektör tecrübesinin ardından kurularak hizmet vermeye başladı.Bugün müşterilerimiz ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerine Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri çatısı altında ,güvenilir ve uzman hizmet kalitesi ile kavuşuyor.

Amacımız sektördeki ürünleri müşterilerimiz adına inceleyerek en doğru ürünleri onlara sunmak, ulaşılabilir olmak, ürün seçiminden, hasar ve danışmanlık hizmetlerine kadar her aşamada müşterilerimizin yanında olmaktır.

Neden Biz?

0 +
Müşteri
0 +
Yıl Tecrübe
0 %
Memnuniyet
0 +
Bölgeye Hizmet

Güven

Kırcalı Sigorta Aracılık Hizmetleri önce insan, önce güven prensibiyle yola çıkmıştır ve poliçenin bir kağıt parçasından bir hizmete dönüşmesinde güven, dürüstlük, bilgi ve devamlılığın esas olduğunu bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu esas müşterilerimize verdiğimiz önemin ana kaynağıdır.

Dürüstlük

 Tüm hizmet ve işlemlerimizde dürüstlük ve meslek ahlakı vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Ulaşılabilirlik

Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir . İhtiyaç duyduklarında ulaşılabilir olmak müşterilerimize sunduğumuz en büyük ayrıcalıklardan biridir. Poliçeyi ,müşterilerimiz ile ihtiyaçları doğrultusunda birlikte hazırlar ; hasar anında hasarın tam ve eksiksiz ödenmesi için yanınızda oluruz.

Ürünlerimiz

İletişim

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA
× WhatsApp Uzmana Sor